środa, 30 maja 2012

22. Circle of light

Jak tylko  w czasie jednych z porządków w szafach wygrzebałam zieloną okrągłą serwetkę od razu chciałam wyhaftować na nie niej jakiś okrągły wieniec. Zaczęły się poszukiwania jakiegoś fajnego wzoru, który miał być nie świąteczny, ale za to kolorowy. Znalazłam i jak najszybciej zabrałam się do haftowania.

 Wyszedł taki całoroczny dlatego mam nadzieję że serwetka długo będzie zdobiła mój stolik. Choć za każdym razem gdy przyglądam się jej mam ochotę na dużą słodką złocistą gruszkę, a moje grusze za oknem dopiero niedawno straciły kwiaty.
Wzór to zmieniony troszkę przeze mnie (głównie kolory) Circle of light z Cross Stitch Collection 138.
Ostatnio przeglądałam różne gazetki, w jednej z nich znalazłam myszkę. Od razu podbiła moje serce. Hmmm Od kiedy zostałam cioteczną ciocią a także od kiedy wiem że zostanę ciocią prawdziwą (jej jak to już niedługo) coraz bardziej podobają mi się takie typowo dziecięce wzorki i robótkowe zabawki. Już widzę taką mysz, albo kilka w różnych kolorach. Ale nie jako takie pacynki (?) tylko nakładki na długopisy :)
 Szkoda tylko, że szydełko i ja nie idziemy w parze, muszę się pouśmiechać do mojej kochanej mamy. Może znajdzie czas na zrobienie lub może obie skusimy się na rozpoczęcie mojej szydełkowej nauki.


"O mi­lości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słod­ka i ma kształt. Spróbuj zde­finiować kształt gruszki. "  - Andrzej Sapkowski

12 komentarzy:

 1. Czy ta mysza ma ogonek?
  Serweta rzeczywiście bardzo wesoła!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny haft ;) super staranna robota!
  A myszka urocza ;)
  dziękuj za odwiedzinki i zapraszam częściej ;)
  Mika

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście jest możliwe zrobienie takich korali, robiłam je juz raz. Mam jedynie problem z tym, że stopery drapia mnie w szyję. to jedyny niedopracowany element. :( Zawsze mogę Ci sprzedać komplecik po znajomości, może z jakąś przeceną. :) Ostatnio u mnei krucho z finansami, więc napewno jakoś byśmy się dogadaly ;) Zamowocwany kwiatek na koraliku widzisz np w tej bransoletce:
  http://www.artillo.pl/product/kwiat-turkusu,28027.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwijanie się płatków zależy od materiału i kątu opalania. Żorżety bardziej nie nakręce, ale inny biały materiał- np. organzę napewno by sie dało. Musiałabym pogmerać w materiałach ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje złapałaś 400setny komentarz. :) Dodam posta jutro :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Borne sulinowo to małe miasteczko, ale miszkań do wynajęcia tam nie brakuje. ;) Ja zawsze mieszkam u rodziny przyjaciołki, więc nie mogę Ci doradzić konkretów, ale wiem, że są. Jest tam m.in. Hotel Marina- uroczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny haft - super wieniec Pozdrowienia !

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczny haft. taki kolorowy....

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...