sobota, 6 stycznia 2018

263. Przeczytany 2017

W grudniu moje czytanie nieznacznie się ruszyło. Przeczytałam aż pięć pozycji. Trzy z nich składały się na cykl Raintree: Piekło Linda Howard, Nawiedzony Linda Winstead Jones i Sanktuarium Beverly Barton to powieści paranormal. Jeśli ktoś lubi takie klimaty - polecam. Kolejną grudniową książką była Czerwień Jarzębin. Drugi tom Leśnej Trylogii Katarzyny Michalak. Przedstawiać go nie trzeba. Jako ostatnią w 2016 roku udało mi się skończyć Skok Lee Goldberg i Janet Evanovich. Czyta się bardzo przyjemnie ale nie porywa.

Rok 2017 był zdecydowanie najsłabszy od czasu gdy zaczęłam się z wami dzielić swoimi czytelniczymi postępami. Tylko 45 przeczytanych książek, czyli nie wiele ponad połowa tego co z wzeszłym roku, nie boli mnie aż tak jak dwa miesiące, w których nie udało mi się przeczytać ani jednej książki. 
Były też miłe wydarzenia, przez które czuję się dumna! Oto moja księżniczką, którą prowadzałam do biblioteki, następnie założyłam kartę gdy na mojej brakło już miejsca na książki dla mnie tak ona zaczęła wypożyczać, została nagrodzona! Trzecie miejsce w konkursie na Czytelnika Roku w kategorii 1-5 lat.

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze i pozdrawiam.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję:)
  U mnie dzień bez książki to dzień stracony...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma co się smucić, wyniki są piękne! Trzymam kciuki za to, by rok 2018 był jeszcze lepszy :)
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie na podsumowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wynik czytelniczy masz i tak lepszy ode mnie, więc nie masz się do martwić... W tym roku jeszcze nie zaczęłam ani jednej książki mimo, że już nie raz się zabierałam za którąś z nowych książek, które mam na półce...
  Jeszcze raz gratulacje dla Darii! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam że u mnie bardzo opornie z czytaniem ale pora to nadrobić ! Życzę ci wszystkiego co piękne i wspaniałe dużo zdrowia i pomyślności w nowym roku !


  💁 odnowionaja.blogspot.com

  Zapraszam Cię serdecznie na bloga swej Przyjaciółki Agnieszki , która chwyta piękne chwile w swój obiektyw , ale również pisze życiowe przesłania z serca dla drugiego człowieka .

  Pozdrawiam serdecznie Sylwia 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. zawsze to o kilka książek więcej niż zero ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaciekawił mnie tyn cykl, bardzo lubię takie klimaty

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...